Impreza firmowa, której nie zapomnisz

Wynajem motorówki GdyniaZaskocz swoich pracowników niebanalnym pomysłem na wyjazd integracyjny lub odwrotnie – podpowiedz szefowi, że Wybrzeże Gdańskie oferuje całą moc atrakcji, z których po prostu trzeba skorzystać. Nasza firma świadczy usługi związane również z organizacją imprez firmowych i integracyjnych – głównie na jachtach, którymi wykonywane są jednodniowe lub kilkudniowe rejsy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zorganizować również profesjonalne rejsy motorówkami osiągającymi olbrzymie prędkości i pozwalającym poczuć ogromną moc adrenaliny. To niezapomniana, fantastyczna opcja rozrywki kierowana do każdego – nawet tych, którzy za wielką wodą nie przepadają, a morze kojarzy się im wyłącznie z kąpielami słonecznymi.

Zaskocz swoich pracowników

         Nie ma co ukrywać – nowoczesne imprezy firmowe organizowane poza budynkiem firmy, salami bankietowymi czy restauracjami cieszą się coraz większą popularnością. Wspólne wypady w góry czy nad morze to dzisiaj jedne z najciekawszych alternatyw dla grilla i zwykłej imprezy w lokalu. Jednak opcją szczególnie zasługującą na uwagę są wodne przejażdżki motorówkami na przykład w rejonie Zatoki Gdańskiej, którymi zajmuje się nasz zespół. Oferujemy atrakcję pełną adrenaliny, dobrej zabawy, niezapomnianych przeżyć – zupełnie inną od standardowego obiadu i sztywnej, restauracyjnej atmosfery. Dzięki swojemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dopasować ofertę pod konkretną grupę klientów: jeśli bardziej interesuje was zwiedzanie Trójmiasta i Półwyspu Helskiego z perspektywy morza, zajmiemy się tym bez najmniejszego problemu. Z kolei, jeśli większych atrakcji szukacie w szybkich rejsach motorówkami po Zatoce Gdańskiej, zorganizujemy takie przejażdżki wedle ustalonej z góry trasy. Sprawimy, że zwykły rejs motorówką Sopot stanie się fantastycznym wspomnieniem, do którego będziecie wracać jeszcze niejeden raz w swoich domowych i firmowych opowieściach.

Rejs motorówką…

         Imprezy integracyjne na wodzie to oferta kierowana przede wszystkim do grup zorganizowanych – z firm, korporacji, przedsiębiorstw – ale korzystają z niej często także osoby niezwiązane stosunkami pracy, a na przykład studenci, grupy rekonstrukcyjne, członkowie fundacji i stowarzyszeń. Niezależnie jednak od tego, dla kogo organizujemy rejsy motorówkami Gdynia, zawsze staramy się, aby przebiegały one w sposób profesjonalny, bezpieczny i zgodnie z założonym planem podróży. Wycieczki urozmaicamy w różny sposób, między innymi zapewniając grupie opiekę przewodnika opowiadającego o mijanych zabytkach oraz przybliżającego historię Trójmiasta, Półwyspu i całego regionu.

         Opcją często wybieraną przez naszych klientów jest możliwość wykorzystania motorówek jako szybkiego i efektywnego water taxi – z ominięciem zakorkowanego Trójmiasta i tras wylotowych – dzięki czemu dotarcie z Gdyni na Hel czy do Jastarni zajmuje kilkadziesiąt minut. Ponadto motorówką można przybić do brzegu w dowolnym miejscu: na plaży przy samym półwyspie, tuż przed nim lub jeszcze wcześniej, by resztę drogi odbyć pieszo po parzącym piasku na plaży. Firmowe przejażdżki motorówkami pontonowymi to jednak nie jedyne atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla klientów zainteresowanych imprezami integracyjnymi.

… czy jachtowe regaty?rejs motorówką na imprezie firmowej

         Inną atrakcją przyszykowaną specjalne na wyjazdy firmowe – już nie tylko integracyjne, ale również biznesowe i handlowe przeznaczone dla partnerów, współpracowników i ważnych klientów – są regaty jachtowe. To opcja dedykowana osobom ceniącym sobie elegancję i luksus morskiej podróży połączonej ze zwiedzaniem, jadaniem w najlepszych restauracjach i korzystaniem z jachtowych kabin wypoczynkowych. Rejsy motorówkami Gdańsk od regat różni przede wszystkim czas trwania; przejażdżka motorówką pontonową trwa najczęściej maksymalnie kilka godzin, z kolei rejs jachtem to nierzadko atrakcja związana nawet z kilkoma dniami spędzanymi na pokładzie. Oczywiście atrakcję tę można z powodzeniem połączyć z innymi, na przykład przejazdem specjalnymi dmuchanymi platformami (popularnymi bananami), wypożyczeniem skuterów wodnych lub skorzystaniem z niepowtarzalnej okazji jazdy na nartach wodnych.

Mnogość opcji

         Staramy się, aby imprezy firmowe, integracyjne i grupowe organizowane za pośrednictwem naszej firmy nie były jedynie zwykłą usługą transportu wodnego. Oferowane przez nas przejażdżki motorówkami Sopot oraz regaty firmowe występują więc w kilku różnych wariantach, dzięki czemu z łatwością można je dostosować do konkretnej grupy osób. Decydując się na rejs motorówką możecie Państwo wybrać pomiędzy tradycyjnym rejsem wzdłuż wybrzeża Trójmiasta, w czasie którego nasz przewodnik streści i przybliży historię mijanych miejsc, a rejsem obejmującym dodatkowo wybrzeże Półwyspu Helskiego z możliwością zatrzymania się na Helu i spędzenia tam czasu.

         Jeśli z kolei wybierzecie opcję regat, nasza firma wypożyczy Państwu profesjonalne i luksusowe jednostki typu Delphia24 lub Lazer Bahia do rejsów jednodniowych (połączonych z przejażdżką bardzo szybką motorówką) lub Delphia 37 oraz Delphia40. Te ostatnie przeznaczone są do dłuższych, kilkudniowych rejsów, w czasie których można nocować i stołować się na łodzi bez konieczności schodzenia na ląd.