Zaskocz znajomych wieczorem kawalerskim/panieńskim

Jeśli chcesz, aby twój wieczór kawalerski był wieczorem niezapomnianym, a panieński pobił wszystkie inne, na których do tej pory byłaś – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szybkie łodzie motorowe wykorzystać można bowiem nie tylko w formie water taxi, do przewozu ludzi w obszarze Zatoki Gdańskiej i Półwyspu Helskiego – to również doskonała forma niebanalnej zabawy, jaką zaskoczysz swoich kolegów i koleżanki. Rejs motorówką z pewnością okaże się przeżyciem zaskakującym, do którego będziecie Państwo jeszcze długo wracać wspomnieniami, a dzięki szeregu dodatkowych opcji, jakie wam zaoferujemy, zwykła przejażdżka może zamienić się w wyprawę pełną emocji, adrenaliny i radości. Nie mówiąc już o tym, że uczyni wasze wieczory panieńskie lub kawalerskie wyjątkowo atrakcyjnymi wobec standardowych wypadów do baru, paintball czy domowych imprez.

Nowa moda na zabawę

         Moda na niebanalne wieczory jeszcze-nie-małżeńskie rozwija się w Polsce bardzo powoli, ale i tak nie brakuje pomysłów, w jaki sposób wzbogacić takie wypady. Rejsy motorówkami Gdańsk organizowane w Zatoce Gdańskiej i obejmujące całą jej przestrzeń aż po sam kraniec Półwyspu Helskiego z pewnością okażą się atrakcją, na którą warto zwrócić uwagę. Szczególnie, że adresowana jest nawet do tych osób, które nieszczególnie przepadają za dużymi szybkościami, morską scenerią i noszeniem kamizelek ratunkowych.

         Co ważne, staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stąd gama naszych usług pozostaje całkowicie elastyczna. Zorganizujemy rejs motorówką Sopot wedle ustalonej z góry trasy, ale bez problemu możemy zrobić również przerwę, przybić do brzegu i zatrzymać się na krótki odpoczynek. Nasze motorówki mogą zatrzymać się właściwie w każdym miejscu nabrzeża – nie potrzebują do tego portu, dzięki czemu często wykorzystywane są również jako water taxi.

Dlaczego właśnie motorówki?szybka łódź motorowa Gdańsk

         Pomijając wspomnianą uniwersalność i brak ograniczeń w cumowaniu, a także rozwijanie olbrzymich
prędkości na wodzie, przejażdżki motorówkami Gdynia mają jeszcze kilka innych zalet. Przede wszystkim stanowią fantastyczne urozmaicenie każdego wypadu nad morze: niekoniecznie wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, ale zwykłych rodzinnych wakacji, imprezy firmowej czy imprezy integracyjnej. Dodatkowo rejs motorówką Gdańsk znacznie różni się na przykład od pontonowego lub kajakowego spływu – motorówki RIB są zdecydowanie szybsze, osiągają większe prędkości i istnieje możliwość bezpiecznego wypłynięcia nimi w morze, a nie tylko poruszania się po linii brzegowej.

         Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia bezpieczeństwa takiego rejsu. Każdy z uczestników wyposażony jest w dopasowaną kamizelkę ratunkową, a same łodzie motorowe posiadają wygodne i zabezpieczone miejsca do siedzenia, co minimalizuje ryzyko wypadnięcia za burtę. Nad bezpieczeństwem pasażerów czuwa oczywiście wykwalifikowana osoba, dzięki czemu na organizowane przez nas rejsy motorówkami Sopot można zabrać również dzieci oraz osoby niepotrafiące pływać.

Różne trasy wycieczek

         Podstawową ofertą kierowaną do naszych klientów są dwa warianty tras: morska przejażdżka motorówką może odbywać się albo w formie rejsu wzdłuż wybrzeża Trójmiasta, albo prowadzić także na Hel. Oczywiście wariant drugi jest nie tylko dłuższy, ale i zajmuje więcej czasu – macie za to Państwo okazję zobaczyć najbardziej znany półwysep w Polsce z zupełnie nowej perspektywy. W dodatku zawsze możemy przybić do brzegu w dowolnym miejscu, rozprostować nogi, zrobić krótką przerwę i zwiedzać Trójmiasto lub Hel w taki sposób, jaki jest niedostępny z lądu. Tylko z pokładu łodzi można dostrzec cały ogrom trójmiejskich stoczki i zrozumieć, dlaczego strajki w okresie PRL organizowane właśnie tutaj, były dla ówczesnych władz tak groźne.

         Różne warianty tras, którymi odbywają się wycieczki motorówkami, dopasowywane są do oczekiwań naszych klientów. Jeśli przejażdżka ma mieć charakter edukacyjny, staramy się dodatkowo opowiadać uczestnikom wyprawy o historycznych walorach mijanych miejsc i wplatać w podróż różne ciekawostki dotyczące Trójmiasta, Półwyspu Helskiego czy całej Zatoki Gdańskiej. Jeśli z kolei wyprawa jest przeznaczona dla osób, które szukają mocnych wrażeń i emocji, nic nie stoi na przeszkodzie, by ominąć powolny rejs wzdłuż wybrzeża, wypłynąć nieco dalej i pokazać prawdziwą moc i prędkość, jaką osiągają nasze szybkie łodzie motorowe.

Dopasowanie do Twoich potrzeb

         Zapewniamy naszym klientom całkowitą elastyczność nie tylko w doborze trasy wycieczki, ale również ponoszonych kosztów. Dlatego też zawsze dostosowujemy plan rejsu do budżetu, jakim Państwo dysponujecie, liczby osób zabieranych na pokład czy dodatkowych atrakcji. A tych nie brakuje – standardowy rejs motorówką Gdynia z powodzeniem można zamienić na coś mniej standardowego. W ofercie mamy między innymi dmuchane platformy ciągnięte za motorówką (atrakcja dla kilku osób), narty wodne (coś dla miłośników szybkości i adrenaliny), weakbord, czyli jazdę za motorówką na desce (odnajdą się w tym miłośnicy snowboardu) oraz atrakcję dość nowoczesną na polskich plażach i nabrzeżach, czyli  parasailing. To z kolei atrakcja kierowana do osób, które chcą skosztować wojaży podniebnych a nie tylko wodnych – parasailing to nic innego jak lot na spadochronie przyczepionym do płynącej bardzo szybko motorówki.