Motorówki RIB czy eleganckie jachty?

rejs motorówką - ekskluzywny jacht motorowy Galeon 390Turyści przybywający w okresie letnim nad morze mają nie lada trudną decyzję do podjęcia, gdy chcą odbyć rejs np. po Zatoce Gdańskiej czy dostać się z Trójmiasta na Hel. Decyzja o tyle skomplikowana, że dotyczy dwóch niezwykle atrakcyjnych form transportu morskiego ? motorówek RIB, żaglówek oraz eleganckich i luksusowych jachtów.

Zazwyczaj na ostatnią opcję decydują się raczej firmy niż osoby prywatne z powodu niemałych kosztów wynajęcia jachtu, motorówki są zaś stałą domeną zwykłych turystów, rodzin z dziećmi czy nawet zorganizowanych grup przyjaciół. Możliwość przewożenia na pojeździe takim jak RIB wielu osób daje dodatkowe opcje wspaniałej zabawy i miło spędzonego czasu oraz pozwala uniknąć wielogodzinnego stania w korkach, które na pewno by nas nie ominęły w czasie jazdy samochodem z Trójmiasta na Półwysep Helski.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamienić szybkie i atrakcyjne motorówki RIB na nieco wolniejszy, ale bardziej elegancki, przestronny i luksusowy jacht, doskonale nadający się też na dłuższe rejsy, promocję firmowego produktu czy organizację firmowej integracji wśród pracowników.