Morskie imprezy integracyjne dla firm

ratownictwo morskie na imprezie integracyjnej

Standardowa impreza integracyjna dla firmy przebiega według ustalonego schematu: przyjazd na miejsce, zakwaterowanie, spotkanie z pracodawcą, poczęstunek, czas wolny na rozrywkę i zabawę. Niekiedy firmy zajmujące się organizacją takich wyjazdów wplatają w to jeszcze specjalne spotkania, kursy czy szkolenia, które mają pomagać w integracji i zacieśnianiu więzów między pracownikami, jednak w większości przypadków są oni pozostawieni sami sobie. Nasza firma działa na zupełnie innych zasadach – organizując wyjazdy integracyjne dla firm i ich pracowników, które odbywają się nad morzem, staramy się równoważyć czas poświęcany na rozrywkę i zabawę z czasem przeznaczonym na typową integrację.

Coraz częściej łączymy też jedno z drugim, ponieważ to właśnie wspólna zabawa, przeżywanie tych samych przygód i uczestniczenie w tych samych atrakcjach sprawia, że więzi między uczestnikami wyjazdów są coraz silniejsze, a współpraca między nimi rozwija się znacznie szybciej. Morskie imprezy firmowe takie jak wyjazdy integracyjne są więc świetną okazją do tego, aby bliżej się poznać ze swoimi współpracownikami, ale również ku temu, aby odkryć swoje własne możliwości i zalety, jakie wnosimy do zespołu pracowników.

Skupiając się na organizacji takich integracyjnych imprez nie zapominamy o podstawowych potrzebach wypoczynku – oferujemy uczestnikom szereg wartościowych i ciekawych atrakcji na czele z rejsami żaglówkami, pokazami ratownictwa morskiego czy wycieczkami po Zatoce Gdańskiej, Półwyspie Helskim albo zwiedzaniem Trójmiasta.